Розлучення – це стрес. Навіть, якщо пара мирно приймає рішення розійтися. Що тоді казати про розрив токсичних стосунків? Але у будь-якому випадку, розлучення – це лише етап, який потрібно пережити та рухатися далі. Є декілька порад, як полегшити для себе цей непростий період:
Дозвольте собі емоції. Горювати, перейматися та злитися – це нормально. Виділіть собі час, коли ви будете наодинці давати волю почуттям.
Не бійтеся боятися. Адже це природно. Ви стикаєтеся з фінансовими питаннями, необхідністю наново планувати побут та жити самостійно. Не консервуйте страх, але пам’ятайте, що ви впораєтесь.
Не зупиняйте життя. Спілкуйтеся з рідними та друзями, проводьте час не вдома, приділяйте час хобі.
Послухайте себе. Зараз час спам’ятати, що насправді ви любите. Відчуйте радість від свободи робити що завгодно без необхідності дбати про думку екс-чоловіка з цього приводу.
Додайте фізичних навантажень. Так, будь-які спортивні вправи справді покращують загальне самопочуття та настрій.
Шукайте підтримки. Наприклад, серед інших жінок, що розлучаються. Це можуть бути тематичні форуми, наприклад.
Не звинувачуйте себе. Яка б не була причина розриву, не їжте себе! Та не дозволяйте оточенню звинувачувати вас у розлученні.
Смійтеся! Це може здаватися неможливим спершу, але сміх дає вихід багатьом емоціям, а також заряджає. Дивіться комедії, посміхайтесь собі у дзеркало, жартуйте з подругами.
Не забувайте про дітей. Якщо у вас є діти, дбайте про них. Але без комплексу провини. Проводьте продуктивний час разом: грайте, читайте, гуляйте та насолоджуйтесь одне одним.
А якщо ви відчуваєте, що вам складно впоратися самостійно, звертайтесь за психологічною допомогою.
|