Енергодарський міський центр соціальних служб Субота, 23.11.2024, 23:16
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Це ми!
Корисні посилання







Сайти наших клієнтів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2021 » Січень » 30 » ДИТИНА ТА КОМП’ЮТЕР: КОЛИ, СКІЛЬКИ, НАВІЩО.
08:52
ДИТИНА ТА КОМП’ЮТЕР: КОЛИ, СКІЛЬКИ, НАВІЩО.

 

Комп’ютер, смартфон мами, татів планшет — усіма цими гаджетами дитина навчається користуватися миттєво. Категорично забороняти торкатися техніки немає сенсу, бо вона вже стала частиною життя, інструментом, яким потрібно вміти користуватися. Тож перед батьками постає одразу два питання: як надовго дозволяти малюкові занурюватися у віртуальну реальність, та як контролювати те, що він там може побачити.

Час

 До 1,5 років. Медики радять уникати будь-якого перегляду відео на екрані, бо малюк не готовий до цього ані психічно, ані фізично (очі, м’язи шиї).

 1,5–3 роки. Долучення до гаджетів усе ще небажане, проте насправді, коли у мами в руках смартфон, а дитину необхідно заспокоїти бодай на 10 хвилин, цього майже неможливо уникнути. Знайдіть короткі розвивальні мультфільми, але не вмикайте їх частіше, ніж двічі-тричі на день.

 4–6 років. На день має припадати не більше ніж 1–1,5 години загального часу «біля екрана» (комп’ютер, гаджети, телевізор). Потрібно розподілити цей час на «порції» по 20 хвилин, між якими необхідно робити перерви по декілька годин.

Зміст

Типова страшилка про інтернет — що це «сміттєзвалище», де зібрано все найжахливіше. Але інтернет є лише віддзеркаленням реального життя, і своє віртуальне оточення можна формувати так само, як і реальне.

Для всіх найпопулярніших браузерів розроблено так звані доповнення, що блокують агресивну та неприємну рекламу, а також контент «для дорослих». Вони безкоштовні, тож якщо ви ще не встановили такі фільтри змісту для сайтів, можете зробити це просто сьогодні.

 З дітьми дошкільного віку дещо простіше: ви маєте перебувати поруч з дитиною, коли вона щось переглядає на комп’ютері чи телефоні.

 Дитину шкільного віку слід навчати «мережевої гігієни»: правил пошуку інформації, захисту від вірусів, застерегти від спілкування з незнайомцями (як і в реальному житті) та від розголошення особистих даних.

І звісно, домовтеся з іншими членами сім’ї про правила поведінки дитини за комп’ютером, аби тато випадково не допустив сина до занадто жорстокої для його віку іграшки, або бабуся не ввімкнула трирічній онучці двогодинний мультик від щирого серця.

Переглядів: 147 | Додав: fialka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Єдина Країна
Пошук

Рекомендуйте нас у соціальних мережах
Календар
«  Січень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Ти не один! Подзвони!
Наші фото
Соціальна реклама
Друзі сайту








Архів записів
Copyright MyCorp © 2024 Створити безкоштовний сайт на uCoz