Енергодарський міський центр соціальних служб Середа, 08.05.2024, 04:51
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [2]
Це ми!
Корисні посилання







Сайти наших клієнтів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

Безпека життєдіяльності
Правила безпеки життєдіяльності слід знати всім, а підростаючому поколінню особливо. Адже, як свідчить безжальна статистика, громадяни нашої держави, на жаль, дуже часто стають учасниками надзвичайних подій. Причиною цього є незнання  послідовності правильних дій у екстремальних ситуаціях.
  З метою запобігання загибелі громадян в умовах надзвичайних ситуацій  22 липня 2015 року  на базі ЕМЦСССДМ  був проведений профілактичний захід «Безпека життєдіяльності». Основною метою проведення заходу було набуття клієнтів чітких знань, а також практичних дій та навичок поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру.
  Директор центру Сидорик Тетяна Сергіївна розповіла, що в Україні щорічно виникають тисячі тяжких надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, внаслідок яких гине велика кількість людей, а матеріальні збитки сягають кількох мільярдів гривень. Нині в багатьох областях України у зв'язку з небезпечними природними явищами, аваріями і катастрофами обстановка характеризується як дуже складна. Відповідно до характеру походження подій, що можуть зумовити виникнення надзвичайних ситуацій на території України, розрізняють: надзвичайні ситуації техногенного характеру; надзвичайні ситуації природного характеру; надзвичайні ситуації соціально-політичного характеру, пов'язані з протиправними діями терористичного і антиконституційного спрямування; надзвичайні ситуації воєнного характеру.
  Інспектор пожежно – рятувальної частини 13 Сидорчук Олексій Володимирович  розповів присутнім, що знайти сьогодні «небезпечну іграшку» можна практично скрізь: у лісі, в старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі і навіть на вулицях міста. І якщо вибухові пристрої серійного зразка легко розпізнати за зовнішнім виглядом і діяти відповідно до ситуації, то саморобні вибухівки, що можуть з’явитися на вулицях міст і селищ визначити набагато складніше. Небезпека терористичних актів, від яких не застрахована жодна країна світу, робить питання поводження із невідомими, залишеними без догляду речами досить актуальним.
 Не дивлячись на те, що всі люди знають про потенційні небезпеки і всіляко намагаються їх уникнути – нещасні випадки все ж таки трапляються. Причиною може бути власна неуважність, втома, переоцінка власних сил, недостатня підготовка. Також інциденти можуть трапитись із-за факторів, які знаходяться поза межами контролю постраждалого – як то дії інших осіб або природні катаклізми чи техногенні аварії.Старший фельдшер швидкої допомоги СМСЧ№1 Федораш Людмила Борисівна роз’яснила як уберегти своє життя при отруєнні грибами та при укусах змій, що треба робити, при виявленні розливу ртуті.
  Підводячи підсумки заходу, директор Сидорик Т.С. зауважила, що справа навчання громадян правилам поведінки у надзвичайних ситуаціях є дуже важливою для суспільства і цю роботу необхідно продовжувати і нарощувати, використовуючи самі різноманітні форми і методи.
    
Категорія: Мої статті | Додав: fialka (24.07.2015)
Переглядів: 560 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Єдина Країна
Пошук

Рекомендуйте нас у соціальних мережах
Ти не один! Подзвони!
Наші фото
Соціальна реклама
Друзі сайту








Copyright MyCorp © 2024 Створити безкоштовний сайт на uCoz