Чи давати дітям гроші, і якщо давати - то як і скільки. Це питання незмінно викликає бурхливі дискусії. З тієї миті, як дитина починає випробовувати потребу в самостійній витраті грошей, усвідомлює, що це таке, тобто, з того моменту, коли він хоче мати свої гроші, - вони мають у нього бути. Є думка, що треба оплачувати дітям хороші оцінки і домашню роботу.
Скільки ж грошей давати дитині? Всі ці питання були розглянуті на тренінговому занятті «Економічне виховання дітей» 16 серпня 2018 року в Енергодарському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під час зустрічі групи взаємопідтримки прийомних батьків та батьків-вихователів.
Метою заняття було ознайомлення батьків з етапами включення дітей в обговорення фінансових питань, з поняттям «Здорове відношення до грошей», «Тверезе відношення до грошей», «Чесне відношення до грошей»; дати роз'яснення навіщо дитині «кишенькові гроші».
Під час зустрічі проведено: гру «Асоціації на слово гроші», мозковий штурм «Як і коли заохочувати дітей грошима», «З якого віку і скільки давати дітям кишенькових грошей».
На тренінговому занятті батьки працювали як індивідуально, так і в групах.
Наприкінці зустрічі присутні учасники переглянули відеоролики «Діти і гроші», «Діти говорять про гроші».
Всім учасникам були роздані пам’ятки «Загальні правила кишенькових грошей для дітей».
Заходом було охоплено 10 осіб.
У зустрічі також прийняли участь кандидати в прийомні батьки, опікуни.
|