Енергодарський міський центр соціальних служб Середа, 08.05.2024, 06:36
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Це ми!
Корисні посилання







Сайти наших клієнтів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2021 » Липень » 20 » Навички стабілізації емоційного стану.
10:20
Навички стабілізації емоційного стану.

Возможно, это изображение в мультипликационном стилеПрактика «майндфулнес» активно застосовується в світовій практиці та поступово охоплює наше суспільство. Майндфулнес – це потужний інструмент, що допомагає розуміти власні думки, емоції і дії в момент їх виникнення, та брати їх під свій контроль, уникаючи автоматичних реакцій. Це медитація, яку можна практикувати як вдома на самоті, так і в моменти, коли емоційна стабілізація вкрай необхідна.

Ранкова медитація займає 15-20 хвилин щодня та допомагає боротися зі стресом, болем, підвищує концентрацію, увагу та наповнює енергією на весь день. Окрім цього, медитація покращує стосунки, підвищує креативність та імунітет, а також збільшує тривалість життя.

Як же навчитись медитації майндфулнес? Для цього потрібно лише слідувати трьом простим крокам:

1. Сядьте в тихому спокійному місці

2. Закрийте очі .

3. Сконцентрируйтесь на власному диханні або повторюйте один звук/слово

Кожного разу, коли відчуваєте що ваша свідомість мандрує думками - повертайтесь до концентрації на диханні або звуці/слові. Продовжуйте протягом 15 хвилин. Для зручності, можна використовувати будильник або спеціальні додатки на вашому телефоні.

На початку може бути складно, проте з кожним разом практика буде все простішою. Щоденне використання практики майндфулнес допоможе бути більш врівноваженим, не керуватися емоціями та менше втомлюватися.

Якщо ж ви відчуваєте наплив негативних емоцій під час конфлікту, або ж ви стали спостерігачем/спостерігачкою конфлікту і не можете реагувати на це спокійно – насамперед, зупиніться і не реагуйте відразу. Дайте собі можливість заспокоїтись, зробіть кілька глибоких вдихів, сконцентруйтесь на диханні та запитайте себе «Як найкраще я можу зреагувати аби вирішити ситуацію мирно?».

Пам’ятайте, що кожен конфлікт є не лише загрозою, але і потужним інструментом та можливістю змінити ситуацію. Але для цього – необхідно бути в моменті “тут і зараз” та уникати автоматичних негативних реакцій, керуватися власним свідомим підходом, а не негативними емоціями.

Переглядів: 126 | Додав: fialka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Єдина Країна
Пошук

Рекомендуйте нас у соціальних мережах
Календар
«  Липень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Ти не один! Подзвони!
Наші фото
Соціальна реклама
Друзі сайту








Архів записів
Copyright MyCorp © 2024 Створити безкоштовний сайт на uCoz